systemy erp
  naglowek  
 

AKTUALNOŚCI

03-01-2008

Umowa z Arboretum w Bolestraszycach

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzeanie firmą Komadres z Arboretum w Bolestraszycach.
02-01-2008

Umowa z Zarządem Dróg Powiatowych w Przemyślu

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres- Budżet z Zarządem Dróg Powiatowych z siedzibą w Przemyślu
27-12-2007

Umowa z Zakładem Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Besku

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres- Media z Zakładem Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Besku.
27-12-2007

Umowa z Gminą Iwierzyce

Została podpisana umowa na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres-Budżet z Gminą Iwierzyce.
27-12-2007

Umowa z PSSE w Jarosławiu

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres- Budżet z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną z siedzibą w Jarosławiu.
14-12-2007

Umowa z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Dwikozach

Została podpisana umowa na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres-Media z Zakładem Gospodarki Komunalnej z siedzibą w Dwikozach.
28-11-2007

Umowa z Spółdzielnią Mieszkaniową NAFTOWIEC w Sanoku

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres- Lokale z Spółdzielnią Mieszkaniową NAFTOWIEC z siedzibą w Sanoku.
27-11-2007

Umowa z Spółdzielnią Mieszkaniową z siedzibą w Dębicy.

Podpisano umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie firmą Komadres- Lokale oraz dostawę sprzętu kmputerowego ze Spółdzielnią Mieszkaniową z siedzibą w Dębicy.
01-01-2007

Prezentacja Zintegrowanego Systemu Komadres.M

Zapraszamy na cykliczne prezentacje systemu Komadres w siedzibie firmy P.I. ETOB-RES przy ulicy Szarych Szeregów 5
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 

Komadres

Zintegrowany system klasy ERP przeznaczony dla firm i instytucji branży komunalnej, mieszkaniowej, przemysłowej oraz budownictwa oraz jednostek budżetowych.

Nowoczesna i bezpieczna technologia, innowacyjne rozwiązania systemowe.

 

> więcej

Subskrybuj RSS