systemy erp
  naglowek  
 

Raporty DX

14-07-2016

Raporty DX

Raporty DX to nowoczesna aplikacja, wspomagająca analizowanie danych, zebranych w zintegrowanym systemie Komadres, która umożliwia tworzenie dynamicznych zestawień w oparciu mechanizm tabel przestawnych.
 
Używając Raportów DX można:
 
  • Zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty. Raporty DX zbierają dane z całego systemu zintegrowanego Komadres w szybki sposób, dając obraz poszcze-gólnych obszarów działalności firmy. Pozwala to na uwolnienie zasobów za-angażowanych do tej pory w tworzenie analiz na podstawie innych zestawień.
 

  • Przyspieszyć proces decyzyjny, zwiększyć zysk. Mamy wszystkie dane zebrane w jednym miejscu, wystarczy uruchomić Raporty DX

 

  • Zwiększyć elastyczność swoich raportów. Do Raportów DX dostarczane są dane z systemu, które w prosty sposób dają się ułożyć, grupować i zakresować na setki sposobów. Każdy z układów można zapisać i udostępnić innym pracownikom. Raporty można drukować, wysyłać do PDF  i do Excela, w tym do szablonów stworzonych w MS Excel, wykorzystujących wszystkie funkcje tego narzędzia. Program stwarza możliwość przygotowania także Zestawień do wydruku,  uwzględniających wszelkie sugestie użytkownika.

 

  • Zaspokoić wszystkie potrzeby analityczne firmy. Wraz z instalacją Raportów DX dostarczane są standardowe mechanizmy gromadzące dane z systemu, np. Sprzedaż, Zakup, Zamówienia. Nasi analitycy i programiści przygotują zestawy dedykowane dla rozwiązań specyficznych dla danej firmy. 

 

 

 

 

Co nowego w Komadres ?

Informacje o nowościach wprowadzonych w systemie Komadres

 

WIĘCEJ >>

Komadres

Zintegrowany system klasy ERP przeznaczony dla firm i instytucji branży komunalnej, mieszkaniowej, przemysłowej oraz budownictwa oraz jednostek budżetowych.

Nowoczesna i bezpieczna technologia, innowacyjne rozwiązania systemowe.

 

> więcej

Subskrybuj RSS