systemy erp
  naglowek  
 

Charakterystyka

     Przedsiębiorstwo Informatyki "ETOB-RES" Sp. z o.o. z powodzeniem funkcjonuje na regionalnym rynku informatycznym od listopada 1990 roku i jest jedną z najstarszych firm tego typu w województwie podkarpackim.

     Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej oraz budowana od lat pozycja lidera rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla firm i instytucji sprawia, że P.I. "ETOB-RES" Sp z o.o. jest atrakcyjnym, stabilnym i kompetentnym partnerem biznesowym.

Przedmiotem działalności P.I. "ETOB-RES" Sp z o.o. jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych, opartych o autorski, profesionalny Zintegrowany System Informatyczny Komadres - system klasy ERP, przeznaczony do obsługi firm i instytucji w szczególności; firm produkcyjnych, firm budowlanych, firm z branzy energetyki cieplnej, zakładów komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych oraz jednostek budżetowych.

     Rozwiązania informatyczne oferowane przez P.I. "ETOB-RES" Sp. z o.o. oparte są na najnowszej technologii z wykorzystaniem nowoczesnych narządzi programistycznych oraz możliwości jakie oferuje dzisiejsza technika informatyczna. Oferowane rozwiązania obejmują kompleksowo cały system informatyczny od systemu ERP (Komadres) poprzez infrastrukturę informatyczną (serwery, stacje robocze, peryferia, oprogramowanie systemowe i narzędziowe), aż po pełen zakres usług informatycznych zarówno przedsprzedaźnych (analiza przedwdrożeniowa, ofertowanie), posprzedaźnych (opieka autorska, maintenance, serwis techniczny), jak i tych bezpośrednio zwiazanych z realizacją kontraktu (wdrożenie, szkolenie, konfiguracja i parametryzacja systemu).

 

Komadres

Zintegrowany system klasy ERP przeznaczony dla firm i instytucji branży komunalnej, mieszkaniowej, przemysłowej oraz budownictwa oraz jednostek budżetowych.

Nowoczesna i bezpieczna technologia, innowacyjne rozwiązania systemowe.

 

> więcej

Subskrybuj RSS